bir gökkuşağı kadar renkli hayatlar

bir gökkuşağı kadar renkli hayatlar

22 Şubat 2016 Pazartesi

Beauty Inside

Bu seferki konum izlediğim ve bence güzel anlamlar barındıran bir film. Kore yapımı olan bu filmi izleyip izlememek konusunda biraz temkinliydim, sonra bir gün izle Nazlı deyip oturdum bilgisayar başına.Adında anlaşılacağı gibi film "güzellik içimizde teması" üzerine kurulu. Başrol oyuncusu her sabah başka bir bedende uyanıyor. Zamanla bu duruma alışıyor, işini yaşamını bu duruma göre organize ediyor. Ediyor etmesine de hesaba katmadığı bir şey var. "Aşk". 

Sevdiği kadına yaklaşması, kadının bu duruma tepkisi ve onun da duruma ayak uyduramaması konusunu üzerine yapılmış bir film. Konu itibari ile farklı geldiği için izledim ki pişman değilim. İzlediğim film sonunda eğer düşüncelere dalıyorsam o film güzeldir benim için. 

Filmi izledikten sonra 2 soru dönüp durdu aklımda;
1. Ben kız yerinde olsaydım nasıl tepki verirdim?
2. Adamın yerinde ben olsaydım nasıl davranırdım? 

İki soruyu da defalarca sordum kendime de arkadaşlarıma da farklı farklı cevaplar geldi her defasında. Peki sizin cevaplarınız nasıl olurdu? 

İzleyip yorumlarınızı paylaşın benimle. Ben izlemem Kore filmi de neymiş derseniz hayal edin o durumu, yine de paylaşın düşüncelerinizi. 

Sağlıcakla.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder