bir gökkuşağı kadar renkli hayatlar

bir gökkuşağı kadar renkli hayatlar

21 Temmuz 2014 Pazartesi

hayalim

  Evlilik her genç kızın hayalidir. Her zaman olmasa da benim de hayalimi süslemiyor değil hani :)
Ama evlilikten çok benim hayalimi süsleyen olay evlilik teklifi...Aslında en önemlisi de tekliften önce hem damat hem de gelin adaylarımızın heyecanları... Bende öyle heyecanlanmak istiyorum, hiç beklemediğim bir anda dizlerinin üzerine çökmüş, elinde  yüzükle duran sevdiğim adam! (Derseniz var mı şimdi öyle bir aday adayı, nerde adayın adayının adayı bile yok henüz! Benimki sadece hayalde)
  Nasıl bir evlilik teklifi istiyorsun diye sorarsanız da cevabım basit, "A Gentleman's Dignity" adlı Güney Kore dizisinin son bölümündeki o tekliften istiyorum. Bütün o klişe tekliflerden bambaşka bir şeydi... Ne hoş ne romantik bir teklifti o! Kızımız artık bu adam benimle evlenmeyecek deyip umutsuz umutsuz dolaşırken, erkekten geliyor teklifimiz... O zamana kadar her söylediği "evlen benimle", "benimle yaşa" gibi sarf ettiği bütün sözleri oturdukları cafede çaldırıyor arka fonda... Ardında benim çok hoşuma giden şarkı eşliğinde bütün arkadaşlarını toplamış oynatmış ( oynatmış derken acemi dans desem daha iyi olacak gibi). Ardından elinde yüzüğü ve mimar beyimizin yapmış olduğu kırmızı ipli ev ile evlilik teklifi gerçekleşiyor. Her aklıma geldiğinde "ah ne güzeldi" demekten kendimi alamıyorum!
  Yine bir ah çekerek yazımı bitiyorum. Allah herkese gönlündeki versin, tabii bana da bu tekliften :) hani bu teklif olmasa da buna benzer bir şeyde olabilir, kabulümdür.


O sahneyi izlemek isteyenler içinde buyrun  linkimiz :)
Not: Eğer derseniz ki adam o ses kayıtlarını nasıl yaptı, yanında taşıdığı ses kaydedici kalem sağolsun.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder